Online rezervácia

Online rezervácia elektro bicyklov na Čingove je veľmi jednoduchá a rýchla. V kalendári stačí kliknúť na vami vybraný dátum a potom stačí vyplniť krátky kontaktný formulár nachádzajúci sa pod kalendárom. Po odoslaní rezervácie vám na zvolený deň elektro bicykle jednoducho zarezervujeme a vy sa už nemusíte obávať o to, či sa vám nejaký elektro bicykel ráno ešte ujde.

Potom Vám už ostáva iba jediné – vyzdvihnúť si elektro bicykel na Čingove v čase od 7:00.

Podľa možností sa snažte uvedené časy rešpektovať. V prípade, že Vám daný čas nevyhovuje, uveďte Vami preferovaný čas v kontaktom formulári v časti “Detaily vyzdvihnutia“.

Elektro bicykle je potrebné vrátiť na odberné miesto Čingov, ideálne do 18:00. Čas používania elektro bicyklov si špecifikujete priamo na mieste. Ak sa vyskytnú nejaké komplikácie (vrátenie v neskoršom čase apod.), stačí zavolať na číslo 0903 265 151 a dohodnúť sa na čase odovzdania elektro bicyklov. Ak sa vám vaše plány predsa len na poslednú chvíľu zmenia a elektro bicykle nebudete potrebovať, prosím informujte nás o tom e-mailom (info@elektrobicyklecingov.sk), prípadne na tel. čísle: 0903 265 151. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Načítavam kalendár...
- Elektro bicykle k dispozícii